O nás

Společnost s ručením omezeným LB Brokers, založená v roce 1995, je výhradně českou makléřskou společností bez zahraničního kapitálu. Společnost je ve smyslu zákona č. 170/2018 Sb., o distribuci pojištění a zajištění dále (jen „ZoDPZ“) registrovaným samostatným zprostředkovatelem u ČNB.

Společnost LB Brokers s.r.o. navazuje na dlouholetou práci v pojišťovnictví, v r. 1993 jsme byli při zakládání Živnostenské pojišťovny a.s. , pomáhali při budování obchodní sítě pojišťovny a oddělení likvidace.

 

LB Brokers s.r.o. poskytuje komplexní zprostředkování pojištění průmyslu a podnikatelů, pojištění majetku a odpovědnosti občanů, pojištění osob, pojištění vozidel, cestovního pojištění, zdravotního pojištění cizinců a zemědělského pojištění.

 

  • vypracujeme a navrhneme pojistný program podle Vašich konkrétních požadavků
  • rádi Vás osobně navštívíme
  • doporučíme Vám vhodné pojistné produkty a pojištění pro celou Vaši rodinu nebo firmu

 

Filozofie naší práce

Více informací

Filozofie naší práce

Filozofie práce společnosti LB Brokers spočívá v pravidelném kontaktu se zákazníkem, sledování jeho potřeb a profesionálním zajištění jeho pojistného zájmu. 

 

Zaměstnáváme profesionály

Více informací

Zaměstnáváme profesionály

LB Brokers zaměstnává profesionály, kteří řeší individuální požadavky a problémy klientů z oblasti pojištění podnikatelského, zemědělského i pojištění průmyslu a občanů. Odborně kvalifikovaný tým je základem této prosperující společnosti, která si za dobu své existence mezi domácími makléřskými firmami vybudovala dobré jméno.

Prověřená společnost

Certifikát prověřené společnosti je přiznán firmám, které se mohou pochlubit tím, že nemají negativní ohlasy od svých klientů a obchodních partnerů. Proces certifikace je založen na moderní metodě, která umožňuje definovat tzv. ukazatel názorů pomocí inovativních informačních technologií.

Ke stažení